Rodicum Extra - Potkani a hrabošiPasti ve formě polštářků

Kde koupit

Rodicum Extra - slouží zejména k hubení potkanů a hrabošů v přilehlém okolí domu. Obsahuje novou moderní účinnou látku, která slouží k účinnému hubení hlodavců. Její účinek je patrný v řádu 4 - 10 dnů. Toto složení látek nebylo doposud v české ani slovenské republice využíváno, je v souladu s nařízeními obou států i Evropské unie. Představuje kompletní hotovou nástrahu připravenou k okamžitému použití ve formě pasty (není nutné nikde nic míchat). Používání je v domácím prostředí naprosto bezpečné – nemusíte mít strach, že by přípravek mohl polknout domácí mazlíček nebo dítě. Přípravek obsahuje látku Bitrex, která je velmi hořká a ani snaha o její cílené pozření není možná. Děti i mazlíčci jsou proto v naprostém bezpečí. Přípravek obsahuje jednak účinnou látku a také atraktant, který je lákavý pro hlodavce a svou chutí i vůní je pro tyto domácí škůdce velmi lákavý. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. 

  Dostupné velikosti: 200 g 400 g

  Product video

  Kdy lze použít

  Optimální aplikace
  Možná aplikace
  Neaplikujte

  Jak použít

  Reportáže z pořadu Receptář prima nápadů a Polopatě najdete níže!
  1. Připravte si nůžky, ochranné rukavice, deratizační stanici a balení výrobku Protect Home proti potkanům a hrabošům.
  2. Otevřete obal a vyjměte fólii se sáčky. 
  3. Rozstříhněte fólii.
  4. Umístěte sáčky s nástrahou v množství 400 g na drát, který je součástí deratizační stanice. Pamatujte na to, že nesmíte vytahivat pastu ze sáčků.
  5. Vložte drát se sáčky do deratizační staničky.
  6. Uzavřete stanici.
  7. Umístěte jí v blízkosti hnízda hlodavců, v místech krmení chovných zvířat, v otvorech a norách, které jsou chráněné proti zatopení vodou.

  Příbalový leták

  Před použitím si přečtěte přiložený návod k použití.

  Registrační informace

  Registrační jméno: Rodicum Extra

  Před použitím si přečtěte přiložený návod k použití.